Efektowne zwycięstwo Rakowa Częstochowa w próbie generalnej

Raków Częstochowa w wysokiej formie tuż przed startem rundy wiosennej. Mistrz Polski pokonał SK Dnipro-1 4:1, a mógł nawet wygrać wyżej.

Spotkanie było rozgrywane na zakończenie obozu w Turcji i trener Dawid Szwarga postanowił je zamknąć. Klubowe media społecznościowe podały tylko strzelców goli.

Więcej informacji przekazał jednak wicemistrz Ukrainy, dlatego poznaliśmy skład, w jakim wystąpili częstochowianie.

Raków zagrał bardzo skutecznie, już do przerwy prowadził 3:1, zaś po zmianie stron dołożył czwartego gola. Rezultat mógł być nawet bardziej okazały, lecz w 67. minucie Fran Tudor nie wykorzystał rzutu karnego. Jego strzał w środek zatrzymał bramkarz SK Dnipro-1.

W sobotę częstochowianie powrócą do kraju i tam będą kontynuować przygotowania do potyczek o stawkę.

Rundę wiosenną mistrz Polski zainauguruje w niedzielę 11 lutego o godz. 12.30, gdy w ramach 20. kolejki PKO Ekstraklasy zmierzy się na Stadionie Respect Energy w Grodzisku Wlkp. z Wartą Poznań.

Raków zajmuje aktualnie 4. miejsce w tabeli z dorobkiem 32 pkt. Do liderującego Śląska Wrocław traci 9 “oczek”.

Raków Częstochowa w wysokiej formie tuż przed startem rundy wiosennej. Mistrz Polski pokonał SK Dnipro-1 4:1, a mógł nawet wygrać wyżej. Spotkanie było rozgrywane na zakończenie obozu w Turcji i trener Dawid Szwarga postanowił je zamknąć. Klubowe media społecznościowe podały tylko strzelców goli. Więcej informacji przekazał jednak wicemistrz Ukrainy, dlatego poznaliśmy skład, w jakim wystąpili częstochowianie. Raków zagrał…